• Свеж
Хром Заден Прозорец Wiper Декорација Намали За Toyota Land Cruiser V8 LC200 Додатоци

Хром Заден Прозорец Wiper Декорација Намали За Toyota Land Cruiser V8 LC200 Додатоци

Проценките:
DEN 308.64

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
LUHUEZU
Објектот Дијаметар:
5inch
Автомобил модел:
toyota Land Cruiser 200
Модел Година:
2016+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
FJ200-SM001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал:
ABS
Материјал Тип:
abs хром
Автомобил Производител:
Тојота

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!