• Свеж
6 КОМПЈУТЕРИ / Пакет Симпатична Пчела Мини Highlighter Пенкало 6 Бои Highlighters Училиште Канцелариски Материјали

6 КОМПЈУТЕРИ / Пакет Симпатична Пчела Мини Highlighter Пенкало 6 Бои Highlighters Училиште Канцелариски Материјали

Проценките:
DEN 50.88

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
highlighter
Број На Модел На:
1
Пакување:
Сет
Големина:
Mini
Мулти Обоени:
Yes
Dual-страна Пишување:
No
Четка Совет:
Вертикален
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Квантитет На Пакет:
6 компјутери
Име:
перо
Име 1:
мини highlighter пен
Име 2:
Пчела Highlighter Пен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!