• Свеж
ThundeaL HDMI Матрица 4x4 HD 4K 2К HDMI Преклопник Splitter 4 Внесување 4 Излез 3D 1080P 60Hz Вистински Матрица Конвертор Адаптер + Далечински

ThundeaL HDMI Матрица 4x4 HD 4K 2К HDMI Преклопник Splitter 4 Внесување 4 Излез 3D 1080P 60Hz Вистински Матрица Конвертор

Проценките:
DEN 2807.76

Стока
Достапно.

Детали

Должина:
HDMI Matrix 4x4
Примена:
Проектор,Мултимедијални,Телевизија,Камера,ТВ КУТИЈА,Монитор,Компјутер,Засилувач
Конектор Б:
HDMI,Оптички Интерфејс
Конектор A:
Оптички Интерфејс,HDMI
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
hdmi матрица 4x4
оклопна:
Комбинација
Пакет:
Пакет 1
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
thundeal
верзија:
hdmi 2.0 на
Надворешниот Дијаметар:
85(W) X 192 (D) X 26 (H) mm
Функција:
HDMI2.0
HDMI Матрица Модел:
4 текст, 4 излез

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!