• Свеж
5.8 GHZ Безжична HDMI Extender Со IR-Далечински Поддршка 3KM Отворено Пренос 1080P Безжична HDMI Предавател И Приемник

5.8 GHZ Безжична HDMI Extender Со IR-Далечински Поддршка 3KM Отворено Пренос 1080P Безжична HDMI Предавател И Приемник

Проценките:
DEN 6719.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
HSV891W IR Extender
Должина:
EU plug, US plug, UK plug, AU Plug
Број На Модел На:
HSV891W-МО HDMI ™ Безжична Extender за IR
Примена:
Проектор,DVD Плеер,Мултимедијални,Телевизија,Камера,ТВ КУТИЈА,Монитор,Компјутер
Надворешниот Дијаметар:
HDMI Wireless Extender IR
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 2
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Бренд Име:
MiraBox
Конектор A:
Џек,HDMI
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
Никој
верзија:
HDMI 1.4
Име на производ:
5.8 GHZ HDMI ™ Безжична Extender за IR
HDMI Resolution:
1080p@60HZ
Затворен прошири растојание:
150~300 метри(max)
Отворено го продолжи растојанието:
3000m(max)
3.5 mm аудио излез:
60mW
Напон:
5~12V/1A
Големина на единица:
12.3*6.4*2.5 cm
Безжична Фреквенција:
5.8 GHz
Аудио Излез Пристаниште :
3.5 mm јакна
Аудио Излезен Формат:
L/R Стерео аналогни аудио

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!