• Свеж
5.5 златни ножици јапонски фризерски ножици професионални коса за сечење shears коса чистење ножици поставите coiffeur

5.5 златни ножици јапонски фризерски ножици професионални коса за сечење shears коса чистење ножици поставите coiffeur

Проценките:
DEN 333.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
вкупна должина:
околу 15.5~16 cm
Големина:
5.5 inch
Тип:
ножици за сечење
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Број На Модел На:
U5509
боја:
Титаниум Злато
Пакет:
Хартија кутија или кожа случај
Сечилото Совет:
Тапа
Нов Пакет Обновено:
Нов Пакет Ажурира, ве молиме да видите икони, ќе испрати врз основа на нови икони.

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!