• Свеж
винил за сечење плотер 60W сечење ширина 760mm винил плотер машина SK-870T Usb сечење плотер 110v 220v 1pc

винил за сечење плотер 60W сечење ширина 760mm винил плотер машина SK-870T Usb сечење плотер 110v 220v 1pc

Проценките:
DEN 7680.00

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
SK-870T
Сечење Ширина:
760mm
Бренд Име:
LZHZXY
сечење брзина:
10-800mm/s
Напон:
110V~220V
Машина Притисок:
10-500g
Интерфејс Тип:
USB
Хартија Храна Ширина:
860mm
Големина:
115x32x43cm
Кеш Капацитет:
1-4 МИЛИОНИ
Тип:
винил машина SK-870T
боја:
сива
Тежина:
20 КГ
моќност:
60W
Број На Производ:
DL0022

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!