• Свеж
WETKISS Нови Ниски Потпетици Лето Дами Подигање Занитвам Метал Декорација Патент Тока Круг Пети Обувки, Модни рачно изработени Жените Чевли

WETKISS Нови Ниски Потпетици Лето Дами Подигање Занитвам Метал Декорација Патент Тока Круг Пети Обувки, Модни рачно

Проценките:
DEN 1719.36

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1227244jwj
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
Стадото
Евра Големина:
35-41
Пета Hight:
2.5 cm
Платформа:
cm
Моден Елемент:
Занитвам

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!