• Свеж
Платформа Воена Чевли Крзно Висока Пета Краток Буци Дами Мода Борба Круг Пети Блок Глуждот Европската Чипка Зима Жените

Платформа Воена Чевли Крзно Висока Пета Краток Буци Дами Мода Борба Круг Пети Блок Глуждот Европската Чипка Зима Жените

Проценките:
DEN 2162.40

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
lfy1471515727718
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Бренд Име:
RPBDZKQO

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!