• Свеж
Afanti Музика 5 Стрингови Banjo (ABJ-35)

Afanti Музика 5 Стрингови Banjo (ABJ-35)

Проценките:
DEN 15168.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
40 inches
Тон Позиција:
22
Назад / Страна Материјал:
Махагони
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование,Професионални Перформанси
String Winder:
Полу-затворени Knob
пикап:
Пасивни Затворен Тип
Бренд Име:
Afanti
Број На Модел На:
ABJ-35
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
Тело Материјал:
Махагони
Тип:
Banjos
Лак Материјал:
Челик
стрингови:
5
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!