• Свеж
Afanti Музика 5 Стрингови Banjo (ABJ-65)

Afanti Музика 5 Стрингови Banjo (ABJ-65)

Проценките:
DEN 21000.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
40 inches
Тон Позиција:
22
Назад / Страна Материјал:
Махагони
Бренд Име:
Afanti
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование,Професионални Перформанси
Број На Модел На:
ABJ-65
Тело Материјал:
Махагони
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
String Winder:
Затворена Knob
пикап:
Пасивни Затворен Тип
Тип:
Banjos
Лак Материјал:
Челик
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!