• Свеж
вештачка трева за футсал

вештачка трева за футсал

Проценките:
DEN 156.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
LuxGrass
Шема:
jumpsuit
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Број На Модел На:
LUX50-MD
Тип:
Танц Лента
предиво висина:
50mm
Предиво сметка:
11000 DTEX
предиво мерач:
5/8 инчи
предиво густина:
10395 turfs/метри
конец во боја :
Зелена
is_customized:
Yes
Спорт:
Фудбал
Дебелина:
повеќе
Применливи Спорт/Место:
фудбал фудбалски стадион

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!