• Свеж
Канцеларија Извиткани Кабелот Црно Мастило Rotatable Tabletop Гел Пенкало

Канцеларија Извиткани Кабелот Црно Мастило Rotatable Tabletop Гел Пенкало

Проценките:
DEN 133.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
oze19921102
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!