• Свеж
48pcs/многу Јапонија симпатична Слатка Бонбони бои мала Мачка дизајн гел пенкало /канцелариски канцеларија училиште материјали papelaria GT075

48pcs/многу Јапонија симпатична Слатка Бонбони бои мала Мачка дизајн гел пенкало /канцелариски канцеларија училиште

Проценките:
DEN 667.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
WJ0876
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Пластични

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!