• Свеж
30g УВ Гел Лак Holographic Сјајот на Ноктите Гел лак Гел Лак LED Боја Гел Лак Помине Уметност Дизајн Маникир Нокти Убавина

30g УВ Гел Лак Holographic Сјајот на Ноктите Гел лак Гел Лак LED Боја Гел Лак Помине Уметност Дизајн Маникир Нокти

Проценките:
DEN 103.92

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
Состојка:
safe
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
polygel
јачина:
30ML
НЕТО-WT.:
30g
Количина:
1pcs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!