• Свеж
Sig Sauer P226 Тактички Holster Макбаскет Снимање Airsoft Носителот Лов Борбени Воени Игри Пиштол Holster Појас Адаптер

Sig Sauer P226 Тактички Holster Макбаскет Снимање Airsoft Носителот Лов Борбени Воени Игри Пиштол Holster Појас Адаптер

Проценките:
DEN 348.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
p226
Материјал:
Полиуретански
Објектот:
Sig P226 Пиштол Holster
боја:
Црна / Тен / Зелена
ОДГОВАРА ЗА:
SIG P226 Пиштол
Тежина:
About 300g
Употреба:
пиштол носат
Спорт Тип:
Лов / Стрелаштво / Airsoft ...
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!