• Свеж
Отворено Лов Пиштол Holster HK USP Пиштол Holster Тактички Десната Рака Половината Holster

Отворено Лов Пиштол Holster HK USP Пиштол Holster Тактички Десната Рака Половината Holster

Проценките:
DEN 318.24

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
hk usp
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Материјал:
Најлон
Материјал:
Полиуретански
Тип На Објект:
Тактички HK USP Пиштол Holster
боја:
Зелена / Црна / Тен
За:
Десната Рака
Стил:
појас holster
Спорт:
Снимање / Лов / Airsoft ...
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!