• Свеж
Пролет Европската Американски прилагодите Плус Големина 3XS-10XL high-end жените ретро X - долга, чиста боја тенок splice кат должина фустан

Пролет Европската Американски прилагодите Плус Големина 3XS-10XL high-end жените ретро X - долга, чиста боја тенок

Проценките:
DEN 1823.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
кат должина фустан
Пол:
Жените
Стил:
улица
улица:
Европа и сад
здолниште:
Нишало тип
Поп / процес:
Патент џеб шевови
Ткаенини:
Други
компонента содржина:
91% (вклучувајќи го и) -95% (inclusive)
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!