• Свеж
YAGENZ Мода Гроздобер Мали Свежи Цвеќиња Жените Chiffon Облечи Нов Летен Фустан Млада Дама Одблесокот Ракав Печатење-Линија Фустан 831

YAGENZ Мода Гроздобер Мали Свежи Цвеќиња Жените Chiffon Облечи Нов Летен Фустан Млада Дама Одблесокот Ракав Печатење-Линија

Проценките:
DEN 693.60

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Материјал:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
жените chiffon фустан
Половината:
Природни

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!