• Свеж
Пролет, Есен Жените Секојдневен Фустан Одбиеме Јака Шарени Памук, Лен Гроздобер Vestidos Целосна Ракав Сина Femme Фустани

Пролет, Есен Жените Секојдневен Фустан Одбиеме Јака Шарени Памук, Лен Гроздобер Vestidos Целосна Ракав Сина Femme

Проценките:
DEN 669.36

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MVJT DAIR
Материјал:
Памук
Деколте:
Пак надолу Јака
Половината:
Природни
Декорација:
Appliques

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!