• Свеж
лето деца облека 2018 нови фантазија вест девојки се облекуваат за да испратите corsage фустан бебе девојка облека 2-7 години

лето деца облека 2018 нови фантазија вест девојки се облекуваат за да испратите corsage фустан бебе девојка облека

Проценките:
DEN 355.20

Стока
Достапно.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
Џин yue облека на децата
Материјал:
Памук,чипка
Стил:
Симпатична
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Главната состојка содржина:
100 (%)
Стил:
Без ракави
соодветни сезона:
Лето
боја:
Пинк Сива
Шема:
Цвеќиња
Материјал:
Памук
Здолниште категорија:
Се облекуваат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!