• Свеж
Нови Пристигнување Жените Цвет Печати Фустан Елегантен О Деколте, Мини Секојдневен Фустани k563

Нови Пристигнување Жените Цвет Печати Фустан Елегантен О Деколте, Мини Секојдневен Фустани k563

Проценките:
DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
k563
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
yangshengda
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!