• Свеж
2017 Ѓаволот Мода Goth Жените Помек Фустан Visual Kei Steampunk Длабоко V Кат-Должина Се Облекуваат Секси Водат Долг Фустан

2017 Ѓаволот Мода Goth Жените Помек Фустан Visual Kei Steampunk Длабоко V Кат-Должина Се Облекуваат Секси Водат Долг

Проценките:
DEN 1800.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Наметка Ракави
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SKT040
Фустани Должина:
Кат Должина
боја:
Црна
Материјал:
Полиестер 95% Spandex 5%

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!