• Свеж
Децата Партија Се Облекуваат Polka Точка Деца Фустани Лето Стил Црвениот Цртан Филм Го Глувчето За Девојки Принцеза Се Облекуваат Бебе Девојка Облека Облека

Децата Партија Се Облекуваат Polka Точка Деца Фустани Лето Стил Црвениот Цртан Филм Го Глувчето За Девојки Принцеза

Проценките:
DEN 421.92

Стока
Достапно.

Детали

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
SOSOCOER
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
ZW2016072601
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Јака:
О Деколте

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!