• Свеж
DIMANAF Плус Големина 2018 Лето Жените Chiffon Фустан Обвиткан Голема Големина Флорални Хавајски Комбинација Плажа Фустани Секојдневен Елегантен Фустани

DIMANAF Плус Големина 2018 Лето Жените Chiffon Фустан Обвиткан Голема Големина Флорални Хавајски Комбинација Плажа

Проценките:
DEN 765.60

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1-9-Фустан -2
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Материјал:
Lanon,Chiffon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Обвиткан
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
DIMANAF
Сезоната:
2018 Нова Пролет Лето
Боја Стил:
Редовни
Материјал:
Chiffon
Шаблон Тип:
Цветни Печатење
Пол:
Облека,женска Облека,Дама Костим
Големина:
Loose One size,Oversize,Plus Size
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Женска Конфекција,Блузи&Tees,се Облекуваат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!