• Свеж
Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За iPhone 8 3D змеј главата модел Невидливи магнетни меки силиконски Внатрешна обвивка телефон маска

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За iPhone 8 3D змеј главата модел Невидливи магнетни меки силиконски Внатрешна

Проценките:
DEN 972.00

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
За iPhone 6, За iPhone 6s, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Големина:
20*10*8
дизајн:
Мат,Симпатична,Апстракт,Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Бизнис
Тип:
Флип Случај
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Луксузна Вистинска Кожа
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
LANGSIDI

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!