• Свеж
AHL 10pcs Мотоцикл Масло Мрежа Филтер за KTM 250 EXC 400 450 525 520 560 SMR 625 620 640 660SMS ( HF155 )

AHL 10pcs Мотоцикл Масло Мрежа Филтер за KTM 250 EXC 400 450 525 520 560 SMR 625 620 640 660SMS ( HF155 )

Проценките:
DEN 957.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Висина:
6.9cm
Бренд Име:
AHL
Материјал Тип:
метал&хартија
Објектот Ширина:
4.1cm
Име На Модел:
KTM400 НА ФИЛТЕРОТ ЗА МАСЛО
Објектот Тежина:
57g
боја:
Како на сликата покажа
пакет вклучувајќи:
10pcs
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
41mm
Внатрешен Дијаметар:
11mm
Позиција:
Внатре
Состојба:
100% нови
Дел Број:
Истиот со KN155 KN 155 К&N155 K&N 155 HF

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!