• Свеж
прекрасна мајмун играчка симулација orangutans кукла долго рака мајмун кукла за 70cm

прекрасна мајмун играчка симулација orangutans кукла долго рака мајмун кукла за 70cm

Проценките:
DEN 2159.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Мајмун
Димензии:
70cm
Големина:
50cm-1m
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Браун
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
70cm
Форма:
Мајмун
Тема:
Играчка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!