• Свеж
Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка за SEAT IBIZA, 2DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка за SEAT IBIZA, 2DIN

Проценките:
DEN 931.20

Стока
Достапно.

Детали

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
За Seat Ibiza
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
ВИЕ-SE 003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи :
SEAT Ibiza

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!