• Свеж
Неправилни фигура во облик на рамка 0.5 mm нерѓосувачки челик германија бренд Screwless myopia prscription леќи со оригиналниот случај

Неправилни фигура во облик на рамка 0.5 mm нерѓосувачки челик германија бренд Screwless myopia prscription леќи со

Проценките:
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
триаголник
Бренд Име:
ТОЛКУ МАЗНА ПРАВЕЦ
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!