• Свеж
16 инчи 11-16mm Одделение А+ Висок Сјај Црвено Компир Слатководни Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

16 инчи 11-16mm Одделение А+ Висок Сјај Црвено Компир Слатководни Бисер Изгубат Насоки за Ѓердан

Проценките:
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Не pendent
Стил:
Класичен
Бисер Форма:
Компир
Бренд Име:
PAIBO
Синџир Тип:
Монистра
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
PPS0099
Точка Бр.:
PPS0099
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Објектот Дијаметар:
11-16mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!