• Свеж
2017 пролет и есен нови ракави вест женска јакна корејската верзија на долго дел на пролетта вкус

2017 пролет и есен нови ракави вест женска јакна корејската верзија на долго дел на пролетта вкус

Проценките:
DEN 1036.80

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Копче
Бренд Име:
longqibao
Стил:
Повик
Број На Модел На:
L463
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Лента
Yichang:
На долг
Облека фуста:
Двоен-гради
Шема:
Лента
Моден детал:
Џеб копчиња
Текстурата на материјалот:
Памук
Составот на содржина:
71% (inclusive) -80% (inclusive)
Соодветна возраст:
25-29 години возраст
Година сезона:
Пролет 2017
Боја Класификација:
црна црна
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!