• Свеж
Ќебиња Удобност Мека Кадифен Лесно Се Грижи Смешно Волци Магла Шумски Животни Топло Фрли Cobertor За Софа Кревет

Ќебиња Удобност Мека Кадифен Лесно Се Грижи Смешно Волци Магла Шумски Животни Топло Фрли Cobertor За Софа Кревет

Проценките:
DEN 719.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
150x200cm 60x80inch, 125x200cm 50x80inch, 100x150cm 40x60inch
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Бренд Име:
HommomH
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Тежина:
900g
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
ќебе
одделение:
одделение А
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Цветен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!