• Свеж
6PCS/Многу Premintehdw Индустриски Машини за Дупчење Досадни Малку Битови 10мм Дијаметар, 10мм месо тело,70mm Висина

6PCS/Многу Premintehdw Индустриски Машини за Дупчење Досадни Малку Битови 10мм Дијаметар, 10мм месо тело,70mm Висина

Проценките:
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Dowel
Број На Модел На:
10мм
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Premintehdw

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!