• Свеж
ДВЕ Oclock 1.56 1.61 1.67 1.74 Индекс Јасно Рецепт Очила Леќа Минус Анти Сина Светлина Анти-рефлективен Слој Оптичка Леќа

ДВЕ Oclock 1.56 1.61 1.67 1.74 Индекс Јасно Рецепт Очила Леќа Минус Анти Сина Светлина Анти-рефлективен Слој Оптичка

Проценките:
DEN 503.04

Стока
Достапно.

Детали

Леќи Во Боја:
Стандард Јасно Леќа
Леќи Степен:
-0.25, -0.50, -0.75, -1.00, -1.25, -1.50, -1.75, -2.00, -2.25, -2.50, -2.75, -3.00, -3.25, -3.50, -3.75, -4.00, -4.25, -4.50, -4.75, -5.00, -5.25, -5.50, -5.75, -6.00, -6.25, -6.50, -6.75, -7.00, -7.25, -7.50, -7.75, -8.00, -8.25, -8.50, -8.75
Леќи На Индекс:
1.56, 1.61, 1.67, 1.74
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Број На Модел На:
1.56 Индексот Стандард Леќа-Кристално Јасна
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
CR-39
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ДВЕ Oclock
Обложување:
Отпорно на гребење, Superhydrophobic, Анти-рефлективен, UV Заштита
Функција:
Анти Сина Светлина Леќа
Инсталирање На Плаќање:
Нема потреба плати addtional цена, ако цел рамка од нашата продавница
Содржина:
Испратено очила случај и чиста крпа како подарок

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!