• Свеж
CX1044 CX1032 CX1050 CX1062-1 адаптер модул може да се користи по модификација QFN8 да DIP8 адаптер WSON8 VDFN8 MLF8 Теренот=1.27 mm

CX1044 CX1032 CX1050 CX1062-1 адаптер модул може да се користи по модификација QFN8 да DIP8 адаптер WSON8 VDFN8 MLF8

Проценките:
DEN 2064.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
FSHH
Демо Одбор Тип:
Други

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!