• Свеж
8-200RPM 24V DC Црв Метал Опрема Редуктор Моторни Кутија Тековната 80Ma За DIY резервни делови

8-200RPM 24V DC Црв Метал Опрема Редуктор Моторни Кутија Тековната 80Ma За DIY резервни делови

Проценките:
DEN 259.20

Стока
Достапно.

Детали

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
24VDC 50RPM, 24VDC 200RPM, 24VDC 13RPM, 24VDC 23RPM, 24VDC 8RPM
сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!