• Свеж
ZUCZUG Qty2 Camshaft Tensioners Синџир Заптивка За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф Passat Буба TT A3 A4 A6 Седиште Леон Толедо 058 109 L 088

ZUCZUG Qty2 Camshaft Tensioners Синџир Заптивка За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф Passat Буба TT A3 A4 A6 Седиште Леон

Проценките:
DEN 3824.16

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Тежина:
2.4kg
Другиот Дел Број:
058 109 088 H 06D 109 Б 229 058 198 217
Материјал Тип:
Метал
Производителот Дел Број:
058 109 088 L 058 198 217
Осветленост Дел Број:
058 109 088 L 058 109 088 К 058 198 217
Бренд Име:
ZUCZUG
Специјални Функции:
Camshaft Tensioners Синџир Заптивка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Име на производ:
Camshaft Tensioners Синџир Заптивка
Производ инсталација локација:
моторот
Производ Дел Број:
058 109 088 L 058 109 088 К 058109088H 058109088L 058 198 217
Другиот Дел Броеви:
06D 109 Б 229 058 109 088 D 058109088E 06D109229B 058198217
Соодветните модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Jetta Голф Буба TT A3 A4 A6 Седиште Леон Толедо Врвен
модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Бора Буба Голф A4 A6 TT A3 Седиште Толедо Леон Врвен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!