• Свеж
Нови Памук Шарени Mens Чорапи 3 Пара Различни Дизајниран Обичните Членови На Екипажот Компресија Смешно Чорапи

Нови Памук Шарени Mens Чорапи 3 Пара Различни Дизајниран Обичните Членови На Екипажот Компресија Смешно Чорапи

Проценките:
DEN 256.80

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
KZ001
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
haiyyyk
боја:
шарени чорапи
Одговара на mens чевли големина:
НИ 6-10 (Еур 38-46)
Се прилагодат толпата:
Младите модни машки
се прилагодат сезона:
Пролет лето Есен Зима
Пакет:
Спакувани во opp вреќа (без кутија)
Количина:
6 парчиња = 3 пара = 1 многу

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!