• Свеж
Половина Месечината Mens Жените Заврши Вратот Круг Свитлива Eyewear Очила Очила За Читање

Половина Месечината Mens Жените Заврши Вратот Круг Свитлива Eyewear Очила Очила За Читање

Проценките:
DEN 407.52

Стока
Достапно.

Детали

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Обложување:
HC
Пол:
Унисекс
Леќа Висина:
2.4 cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќа Ширина:
4.7 cm
Бренд Име:
AGSTUM
Леќи Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
889
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!