• Свеж
15yard* 4.2 cm Везови Чипка Лента Златна Stread Чипка DIY Шиење рачно изработени Занаетчиски Свадба Оркестарот Мода Здолниште Додатоци

15yard* 4.2 cm Везови Чипка Лента Златна Stread Чипка DIY Шиење рачно изработени Занаетчиски Свадба Оркестарот Мода

Проценките:
DEN 621.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
4.2 cm
Број На Модел На:
DC
Име на производ:
Embroider Чипка Ткаенина
Должина:
15 yards
Ширина:
4.2 cm
Материјали:
Памук, Organza
Пакет:
15 метри многу
Примена:
Рачно изработени DIY шиење материјали, облека, модни додатоци
боја:
како Слика
Друг Вид:
Organza чипка лента за облека
Употреба:
Децата здолниште, костим мода hairpin accessorie

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!