• Свеж
9cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот#3356

9cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен

Проценките:
DEN 32.40

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Млеко Бела, 1 двор е 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
3356
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
9cm
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!