• Свеж
црна исклучите бела Chantilly чипка ткаенина, француска чипка ткаенина со scalloped граници, слонова коска чипка ткаенина со eyelash

црна исклучите бела Chantilly чипка ткаенина, француска чипка ткаенина со scalloped граници, слонова коска чипка ткаенина

Проценките:
DEN 311.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
50 inches
Број На Модел На:
чипка ткаенина
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
микс

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!