• Свеж
Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште чипка ткаенина од дворот

Нови домот исклучување бела 3d пеперутка на tulle везови чипка ткаенина венчаница/партија се облекуваат/здолниште

Проценките:
DEN 717.60

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Бела, Розова
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
120cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!