• Свеж
Моден Кралска Сина Домот на Кинеската Традиционална Cheongsam Чипка Qipao за Жените Fishtail Cheongsam Тенок Партија Облечи

Моден Кралска Сина Домот на Кинеската Традиционална Cheongsam Чипка Qipao за Жените Fishtail Cheongsam Тенок Партија

Проценките:
DEN 2094.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
D1395
категоријата на производот:
cheongsam
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Применливи пол:
жена
За век:
Возрасни
Добиете модел:
стојат јака
надвор од ракав:
Кратко Sleeve
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!