• Свеж
Кина хотел стил добредојдовте ритуал долго brocade cheongsam фустан, костим тенок гроздобер облека Фаза на изведба на облека

Кина хотел стил добредојдовте ритуал долго brocade cheongsam фустан, костим тенок гроздобер облека Фаза на изведба

Проценките:
DEN 571.20

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
longqibao
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!