• Свеж
бесплатен превозот 125mm мебел рициново Медицински кревет Полн со пластични завртки универзална рициново зглобот на Медицинска Опрема тркала со сопирачки

бесплатен превозот 125mm мебел рициново Медицински кревет Полн со пластични завртки универзална рициново зглобот на

Проценките:
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
32100000037
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!