• Свеж
Есен Секојдневен Асиметрични Печати Јакна јакна Жените Розова Долго Женски Collarless Долг Ракав Поврзана јакна Outwear Пад на Превозот

Есен Секојдневен Асиметрични Печати Јакна јакна Жените Розова Долго Женски Collarless Долг Ракав Поврзана јакна Outwear

Проценките:
DEN 208.08

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
AOWOFS
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Памук мешавина
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
и зелените и црвените два вида на бои е предвидено
Дебелина:
Тенка
Пол:
Жените
функција 1:
и зелените и црвените два вида на бои е предвидено
Карактеристика 2:
S-XL големина, кои одговараат за различни луѓе
функција 3:
на платно е многу тенка, а ти не ќе се чувствувате топло
карактеристика 4:
долги и долги ракави дека не сте од добивање sunburned.
Карактеристика 5:
стилот е убава дека се направи што повеќе emperament
Функција 6:
ние ќе го проверат квалитетот пред ние брод за вас
Карактеристика 7:
фабрика на производот дека има доволно акции за да брод
Функција 8:
состојбата е 100% нови
Карактеристика 9:
ако има некој проблем,вие би можеле да добиете брз одговор
Топла продажба:
Пад на превозот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!