• Свеж
Corzzet Готски Црна Жакард Челик Boned Корсет Во Прилог Ракав Бурлеска Викторија Steampunk Облека

Corzzet Готски Црна Жакард Челик Boned Корсет Во Прилог Ракав Бурлеска Викторија Steampunk Облека

Проценките:
DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
21680
Материјал Состав:
Жакард+Brocade
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Материјал:
Жакард+Brocade
Услуга:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот
Корсет Тип:
Underbust Половината Обука
Затворање:
Готски Долг Ракав Пред Метален Прстен Тока Затворање, Назад Shoelace
Големина Се Достапни:
Available
Вклучуваат:
Корсет
Функција:
Телото Обликување/Половината Обука/Слабеење На Половината
Место на Потекло:
guang zhou

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!