• Свеж
Сребрена Боја Кристал Цвет Pin Brooch Свадба Булчински Brooch Иглички Романтична Прилично Подарок Костим Декорација Иглички

Сребрена Боја Кристал Цвет Pin Brooch Свадба Булчински Brooch Иглички Романтична Прилично Подарок Костим Декорација

Проценките:
DEN 468.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B846
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
Utei
Големина:
5*5cm
Occassions:
Свадба,забава,подароци,Букет.итн
посебни:
Здраво,Елегантен,Мода
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!