• Свеж
Жените Венчаница Brooche Накит Кристал Кристал Брошеви Brooch Иглички

Жените Венчаница Brooche Накит Кристал Кристал Брошеви Brooch Иглички

Проценките:
DEN 359.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
Houbian
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
F008
Материјал:
легура & кристал
луѓето suitble:
женски
боја:
Бела

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!